1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Diverse

Diverse

Rezultate examen BF - Sem. 2 '19: Cirstocea 10, Băjenaru 10, Dima 8, Ghilinta 9, Dragomir 10, Cristea 10, Lupu 9, Ionescu 9, Berea 9, Samoila 10, Paica 10, Vilcan 8, Ivascu 8, Burloiu 8, Miturca 9, Utvineantu 9, Samota 10, Danila 10, Nitu 10, Sfat 10, Obreja 10, Geru 10, Puiu 9, Andrei 9, Iancu 9, Baicoianu 9

Rezultate test laborator BF - Sem. 2 '18-'19: Iancu 7, Samoila 8, Cirstocea 7, Sfat 7, Lupu 9, Ionescu 7, Burloiu 6, Samota 6, Paica 10, Vilcan 7, Berea 6, Ivascu 7, Miturca 8, Utvineantu 6, Bajenaru 8, Cristea 8, Dima 7, Nitu 10, Obreja 10, Danila 10, Puiu 7, Ghilinta 8, Geru 10, Dragomir 9, Andrei 7, Baicoianu 8.

 

Rezultate Master BMAD anul II Sem. 1: Sirbu 10, Dobrinoiu 10, Radu 10, Lazarovici 7, Gizea 8, Stoichita 9, Serban 9, Tepor 9, Grigore 10, Ivan 8, Juganaru 7, Bogdan 8, Pruna 10, Dutu 8, Adam 10, Parvan 10, Neagu 10, Vatafu 8, Rosca 10, Popa 9, Dragota 8, Stejaru 9, Taranu 10, Androne 9

Rezultate examen BF - Sem. 1 '18-'19: Miturca 6, Dragomir 9, Ghilinta 9, Samoila 10, Obreja 10, Iancu 9, Nitu 10, Sfat 10, Paica 10, Danila 10, Baicoianu 9, Puiu 9, Dima 6, Geru 10, Bajenaru 8, Vilcan 8, Cirstocea 10, Utvineantu 9, Samota 8, Cristea 8, Burloiu 8, Ionescu 7, Berea 8, Ivascu 7.

Rezultate test laborator - Sem. 1 '18-'19: Paica 10, Piui 9, Vilcan 7, Obreja 10, Utvineantu 8, Nitu 10, Sfat 9, Berea 9, Chiorcea 8, Samota 9, Miturca 5, Ionescu 7, Burloiu 10, Ivascu 7, Geru 9, Samoila 9, Cirstocea 9, Baicoianu 8, Danila 9, Ghilinta 4 (refacut 7), Cristea 6, Bajenaru 7, Dima 6, Dragomir 9, Iancu 8.

Rezultate Examen Sem. 2 Bioteh. Farm.: Dinu 8, Simion 10, Rezeanu 9, Radu 9, Stratone 10, Al Daraghmeh 10, Boboc 10, Ganea 10, Florescu 9, Badea 9, Nita 10, Gheorghe 9, Biciin 10, Bratu 10, Arteni 10, Zaharia 10, Patrascu 9, Nica 9, Bacanu 10, Ion 10, Toporau 9, Voinea 9, Bobe 9, Atitiene 10, Turiga 10, Gavriluta 10, Uhaci 10, Haiu 10, Gotcu 8, Mladin 9, Panait 9.

 

Rezultate test laborator Bth. far. sem. 2: Radu 9, Florescu 9, Badea 9, Gheorghe 10, Biciin 10, Al Daraghmeh 10, Bobe 9, Gotcu 10, Zaharia 10, Ganea 9, Stratone 9, Bacanu 10, Boboc 10, Gavriluta 10, Arteni 10, Bratu 10, Rezeanu 9, Dinu 9, Atitiene 9, Turiga 10, Nita 10, Haiu 9, Uhaci 10, Nica 9, Ion 10, Toporau 9 (are 7 absente si trebuie sa faca cerere - nu se va lua in considerare examenul), Voinea 10, Mladin 10, Patrascu 10, Panait 10, Simion 8

Rezultate examen BF Semestrul 1/2017-2018: Nita 8, Turiga 7, Gotcu 9, Radu 8, Mladin 9, Zaharia 10, Badea 8, Arteni 8, Florescu 8, Bobe 9, Atitiene 10, Dinu 9, Simion 10, Boboc 10, Patrascu 9, Haiu 9, Uhaci 9, Ganea 9, Al Daraghmeh 8, Gavriluta 9, Bacanu 9, Stratone 9, Rezeanu 9, Gheorghe 8, Biciin 9, Toporau 8, Ion 7, Nica 8, Voinea 10, Panait 8, Bratu 8, Manda absent

 

Test laborator BF Semestrul 1/2017-2018: Dinu 9, Gotcu 9, Atitiene 9, Badea 9, Băcanu 9, Gavriluță 9, Bobe 9, Arteni 8, Al Daraghmeh 9, Pătrașcu 8, Bratu 9, Simion 9, Ganea 8, Gheorghe 9, Florescu 9, Zaharia 9, Radu 8, Niță 8, Turigă 7, Ion 8, Haiu 9, Toporău 8, Rezeanu 8, Stratone 8, Uhaci 9, Voinea 9, Boboc 9, Nica 8, Panait 9, Mladin 9, Băcăin 9

 

Rezultate Master II Mediu Semestrul 1 2017-2018:

Parvan 9, Sandu Razvan 6, Manciu 8, Matei 10, Burciu 7, Banita 7, Stama 10, Baicu 7, Tudor (Gradinaru) 6, Trifu 7, Vlad 6, Dobre 9, Gagiu 8, Dinu 7, Egri 9, Potop 10, Oprescu 6, Buga 6, Tomescu 10, Mirica 6, Spinu 10, ElKhalil 9, Saulescu 9, Manea 10, Pirvu absent, Schiopu absent

Rezultate examen Bth farm sem, 2:

Geolea 9, Tudor 9, Marin 9, Vaides 9, Dinu 9, Mindroiu 9, Simion 8, Mihaila 9, Ion 10, Badiceanu 10, Radulescu 9, Lunita 9, Ungureanu 10, Oana 10, Petrescu 10, Covas 10, Radu 9, Toader 10, Mihai 9, Tache 10, Tutu 9, Vilcu 9, Popescu 10, Capra 10, Chebac 10, Dinu 7, Calin 10

Rezultate lab. Bth farm sem. 2:

Capra 7, Dinu 7, Popescu 7, Radulescu 8, Tache 8, Lunita 8, Chebac 8, Mihai 8, Toader 8, Badiceanu 8, Tutu 7, Nesemnata (prb. Gata) 7, Covas 8, Tudor 8, Geolea 8, Petrescu 8, Oana 8, Radu 8, Dinu 8, Mindroiu 8, Vaides 8, Marin 8, Ungureanu 8, Calin 10, Simion 5, Vilcu 10, Mihaila 8, Ion 10

 

Rezultate examen Bth farm sem. 1:

Chebac M. 10, Calin C. 10, Badiceanu A. 10, Burcus N. 10, Ion S. 10, Vilcu A. 10, Toader C. 10, Geolea V. 9, Tudor V. 10, Petrescu R. 9, Marineci A. 9, Capra A. 10, Dinu M. 8, Dinu A. 10, Gata C. 9, Covas D. 9, Tache A. 10, Oana C. 9, Tutu C. 9, Mindroiu A. 9, Popescu C. 9, Mihai D. 9, Lunita A. 10, Radu A. 9, Marin A. 8, Mihaila I. 10, Radulescu T. 9, Ungureanu A. 9, Brezuica M. 9, Vaides R. 8, Simion - absent.

Rezultate test laborator Bth. farm. sem 1:

Simion 8, Toader 6-7, Chebac 6-7, Capra 8-9, Popescu 8-9, Marineci 8-9, Radulescu 7, Tache 7-8, Tutu 6-7, Dinu 7-8, Badiceanu 9-10, Calin 8-9, Mihai 7-8, Ion 9-10, Lunita 8-9, Gata 9-10, Burcus 9, Covas 6-7, Marin 7-8, Radu 9, Vilcu 9, Mindroiu 8-9, Dinu 8-9, Oana 8-9, Tudor 8-9, Geolea 8-9, Petrescu 8-9, Brezuica 8-9, Vaides 8-9, Ungureanu 8-9, Mihaila 8-9, Simion 8.

...

Rezultate Master Biotehnologii microbiene aplicate in agricultura durabila:

Chirila C. 10, Sevastre G. 10, Jugravu A. 10, Lupica V. 9-10, Penita A. 6, Mitru A 7-8, Badea G. 7, Apostu L. 7, Andrei Catalina 10, Tanase Dorin 10, Maria G. 9, Dumitrescu A. 10, Dinu M. 10, Olteanu C 10, Avacum S. 10, Avacum A. 10, Rabigan 9, Necula M 6, Braescu V absent, Buzatu A absent, Tudor A absent, Tudoran F absent.

Pentru sesizari si reclamatii va rog sa utilizati casuta de email ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).